Náš tým

Náš tým se skládá z profesionálů a milovníků svého oboru. Přečtěte si o jednotlivých členech níze.

Mgr. Jana Kastnerová

Studium

Magisterské studium psychologie na Filosofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Diplomová práce v anglickém jazyce na téma Syndrom profesního vyhoření realizovaná na Utrecht University v Holandsku, zahraniční studium završené mezinárodním seminářem o pracovním stresu a syndromu profesního vyhoření – burnout. Státní zkouška z klinické psychologie.  4 – letý výcvik s mezinárodní platností v Somatické psychoterapii – Biosyntéze. Výcvik interního kouče a workshop světových jedniček v oblasti koučování Johna Whitmora a Tima Gallweye – „Inner Game“.

Praxe

Pracovní psychologie a psychologické poradenství, psychodiagnostika, personalistika, Assessment a Development centra, výběrová řízení pro malé i nadnárodní společnosti. Obchodní činnost, rozvojové kurzy pomocí outdoorové metodiky a firemní vzdělávání.  Lektorská činnost na témata komunikace, týmová spolupráce, stress management, syndrom profesního vyhoření, work-life balance, motivace, životní spokojenost a štěstí. Individuální psychoterapeutická sezení, skupiny pro ženy, kurzy osobního rozvoje, bodyterapie, projekty inspirace ženské sebedůvěry a krásy.

Profesní oblasti

Personalistika, firemní vzdělávání, jaderná energetika, bankovnictví, telekomunikace, výroba, sociální a neziskový sektor, fenomény zaměstnání i podnikání, mateřství ve všech podobách soukromého i firemního života…

Život

Narodila jsem se v roce 1976, jsem Slovenka Českého občanství žijící v Hradci Králové, máma Julie a Jakuba, manželka Jiřího Kastnera, bývalá sjezdová lyžařka a současná fanynka sportu pro radost a dobrou kondici. Mám ráda svoji velkou rodinu, barvy, ženská témata, psychosomatiku a celostní přístup ke zdraví. Moje práce mě profesně naplňuje, je mým živobytím ale zejména mým velkým zájmem a koníčkem.

Jsem zakladatelkou Balance Centra, které na základech psychologických služeb je stále více aktivní na poli psychosomatiky a celostního přístupu k zdraví a spokojenosti člověka. V mé profesní historii se nachází celorepublikový projekt pro sportující ženy a maminky Maminy Cup a Maminy Run. Jeden rok jsem se aktivně věnovala projektu podporující sebedůvěru a krásu žen, Proměny v Hradci Králové. V regionu Hradec Králové jsem spolutvůrcem projektu pro ženy na mateřské dovolené, Šťastná máma s přehledem.

Mgr. Jiří Kastner

Manažer obchodní strategie, Marketing manager for CEE, externí spolupracovník a přednášející na Univerzitě Hradec Králové a Masarykově Univerzitě v Brně. Lektor a mentor manažerů, obchodních a firemních týmů. Osobní kouč a mentální trenér jednotlivců a týmů (sport, business, management, life). www.topguide.cz

Mgr. Kateřina Smutná

Externí specialistka Balance Centra v regionu Brno. Katka je vedoucí programů primární prevence rizikového chování, lektor, psycholog a psychoterapeut. Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, je držitelkou diplomu z komplexního výcviku v Gestalt psychoterapii. Dále absolvovala kurz nácviku sociálních dovedností u dětí s poruchou autistického charakteru, výcvik v terapii poruch attachmentu a vývojového traumatu. Specializuje se na psychologické poradenství pro děti a jejich rodiče, a celé rodiny v případě výskytu projevů rizikového chování dětí.

Mgr. Aneta Pavlová Zemanová

Aneta je vystudovala na Univerzitě Karlově teologii a andragogiku, Akademii múzických umění Katedru autorské tvorby a Université Michel de Montaigne ve Francii kde studovala divadelní umění, Věnuje se lektorské a poradenské činnosti v oblasti psychosociálních dovedností a rozvoje tvořivosti. Jako lektorka vede kurzy tvořivé jógy. Ve své skupinové i individuální práci s lidmi využívá metod narativní psychoterapie, tanatoterapie, aromaterapie a metody bioenergetiky. Aneta má ráda ženská témata, vede krásné rozvojové kurzy pro ženy. Miluje dobré víno na pavlači.

Mgr. Jana Hajžmanová

Jana je čerstvou maminkou, žije v Poděbradech ale s Balance Centrem pracuje po celé republice. Věnuje se osobnímu fitness tréninku, poradenství v oblasti výživy, je lektorkou skupinových lekcí, pracovala v několika českých i zahraničních sportovních klubech. Absolvovala: Komplexní program vzdělávání ve výživě od společnosti Nutris, Kurz personálního trenéra pod vedením PaedDr. Petr Tlapáka, CSc., Chek holistic lifestyle coacv Londýně, je držitelkou mnoha licencí v oblasti zdravého stravování, pohybu a relaxace. Je organizátorkou charitativního běžeckého závodu Run for help Poděbrady, od roku 2011 se věnuje vlastnímu sportovnímu centru Future studio Poděbrady. V týmu Balance Centra působí jako výživový poradce v rámci projektů dny firemního zdraví a pracovní regenerace.

 To, čemu věří ve své práci s klienty a ve výživě je individuální přístup ke každému klientovi, hledání balancu mezi prací, osobním životem, výživou, cvičením a relaxací pro ten nejlepší mix pro každého konkrétního jedince

Mgr. Lucie Horníková

Pracuje jako poradenský terapeut, psychodiagnostik, zabývá se tématy prevence domácího násilí a je aktivní v činnostech intervenčních center. Pracuje jako lektorka v rámci vzdělávacích kurzů a ve školství.

Mgr. Šárka Hlavatá

Šárka pochází z Hradce Králové, je mámou 2 dětí, věčný sportovec a optimista. Sport ji provází celý život. Tělesnému zdraví a dobré fyzické kondici se nyní věnuje také z druhého břehu. Pracuje jako masér, poradce v oblasti fyzioterapie a kondice, specializuje se na Lymfodrenáže, Dornovu metodu a Kinesiotaping. Má vlastí klientelu a v týmu Balance Centra působí jako masér programů pracovní regenerace a dnů firemního zdraví.

Mgr. Gabriela Špačková

Gábina je psycholožka, která své psychoterapeutické vzdělání obohatila o směr systemické a pozitivní psychologie. Součástí jejího vzdělání a praxe jsou také metody koučování. Věnuje se tématu obezity a vede skupinovou terapii obezity a životního stylu. Působí jako lektorka v oblastech osobního rozvoje. Podílí se na projektu Ženy, s.r.o. a je součástí několika odborných psychoterapeutických skupin.

Mgr. Katarzyna Korda Jedzoková

Katka pracuje v oblastech poradedská psychologie, individuální i skupinová psychoterapie, ve své práci využívá metodu kognitivně behaviorální psychologie, mindfulness a meditace. Pracuje s dětmi i dospělými a je lektorkou v oblasti psychologie zdraví a na kurzech MBA. Má ráda psychologii budhismu a život v přírodě.

Mgr. Ing. Irma Bohoňková, PCC

Externí specialistka Balance Centra v regionu České Budějovice a Praha. Je profesionální kouč, supervizor, trenér a konzultant, akreditovaná členka Mezinárodní federace koučů ICF. Vystudovala psychologii na FF UK a management na VŠE v Praze. Jako kouč absolvovala rekvalifikační kurz Akreditovaný profesionální kouč a prestižní mezinárodní program TASC kanadské Erickson College International pod vedením Ph.D. Marilyn Atkinson, prezidentky Erickson College. Jako supervizor podporuje pomáhající profesionály v jejich profesním rozvoji. Specializuje se na manažerský, týmový, kariérový a životní koučink. Vede kurzy a tréninky v oblasti manažerských dovedností a řízení lidských zdrojů.

Mgr. Milena Strnadová

Milena pracuje v oblastech psychologie ve zdravotnictví, pracovní psychologie a poradenství, psychoterapie se zaměřením na kognitivně behaviorální přístup a zajímá se o metody krizové intervence. Má ráda pohyb a především tanec.

Chcete být součástí našeho týmu?

Napište nebo zavolejte! Vždy hledáme šikovné ručičky.

Kontakt